Nabídka služeb

Vyberte si z nabídky našich služeb podle Vašich potřeb. Na specifikaci služeb je možné se s námi dohodnout tak, aby Vám jejich skladba přesně vyhovovala. Pomůžeme Vám co nejrychleji a nejefektivněji navrhnout řešení vašeho požadavku.

Našim zákazníkům nabízíme služby zejména v těchto oblastech:

O poskytovaných službách s Vámi sepíšeme řádnou smlouvu. Zde si můžete naši vzorovou smlouvu o poskytování účetních služeb prohlédnout : MS Word Smlouva.doc

Cena služeb

Cenu za námi poskytované služby zjistíte nejspolehlivěji tak, že nás kontaktujete. Ke stanovení ceny s Vámi potřebujeme několik málo minut přímé komunikace. Jedině tak lze věrohodně odpovědět na tuto otázku. To lze zařídit nejrychleji telefonicky. Již za deset minut můžete získat informace. Informací budiž rozuměno každé sdělení, které snižuje neurčitost příjemce při rozhodování. Tudíž od nás neuslyšíte žádné nekonkrétní řeči. Anebo můžete napsat email, ani tato cesta komunikace Vás příliš nezdrží od získání potřebných informací.

Programové vybavení

Pro zajímavost zde uvádíme odkazy na stránky poskytovatelů SW, který využíváme, abyste si mohli udělat lepší představu o našich pracovních postupech.

DAISywww.daisy-praha.wz.cz
ÚČTOwww.ucto2000.cz
FORM studiowww.kastnersw.cz
Alfa CDwww.softbooks.cz