AUDICONT, spol. s r.o.

Naše společnost byla založena v roce 1991. Většině stávajících zákazníků poskytujeme služby v oblasti účetnictví a služby ekonomického poradenství již od dob našeho vzniku. V současné době vedeme účetnictví přibližně 20 stálým klientům. Jedná se v převážné míře o společnosti s ručením omezeným, dále o akciovou společnost i o fyzické osoby. Celkový roční obrat našich stálých zákazníků se pohybuje okolo 150 milionů Kč.

Oblasti činnosti našich klientů jsou následující:

Mimo pravidelné práce zpracováváme i jednorázové zakázky. Převážně jsou to daňová přiznání fyzických osob, ale i jiné služby v oboru účetnictví. Dále jsou to například ekonomické rozbory, zpracování podkladů pro insolvenční správce a dozor nad účetními bez praxe.

Několik společností, které s naší firmou již ukončily spolupráci, k tomu vedly v zásadě dva důvody:

  1. Firma, se kterou jsme začínali spolupráci, se z nulového obratu s jedním zaměstnancem postupně zvětšovala, až její obrat dosáhl téměř jedné miliardy Kč a počet zaměstnanců převýšil stovku. Na naše doporučení, že při takové velikosti si musí sama zřídit vnitřní účetní oddělení, si nakonec zajistila vedení účetnictví a mzdové agendy vlastními silami. To byly ty šťastnější konce.
  2. Méně šťastné konce byly, když se někteří z našich zákazníků, ať už vlastním nebo cizím přičiněním, dostali do platební neschopnosti a nakonec museli ukončit svou činnost úpadkem společnosti.

Vzhledem k tomu, že i klientela je živý organismus, jsou okamžiky, kdy je nutno hledat nové zákazníky. A jeden z těchto okamžiků je právě nyní. Pokud máte zájem o naše služby nebo jiný dotaz, můžete již za pár minut vědět více. Vyzkoušejte náš kontakt. U nás budete jednat přímo s pracovníky, kteří budou vaše požadavky řešit a zpracovávat. Nemáme asistentky, sekretářky ani recepční.

Doporučujeme vám oslovit alespoň tři firmy a z nich si vybrat tu, která vám bude vyhovovat nejvíce. Nebude vás to stát více času, než jeden den, a ušetříte si starosti možná na deset let. Nejsme si jisti, že si vyberete právě nás, ale budeme rádi, když nás do vašeho výběru zařadíte. Anebo můžete jen nezávazně sledovat novinky z oblasti účetnictví na našich stránkách. I to nás potěší.

Tolik o nás…

Více informací